Kadra

Łukasz Włodek
(keyboard, akordeon, saksofon, wokal estradowy, kształcenie słuchu, zasady muzyki, emisja głosu)

Łukasz Włodek

Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 9 lat uczęszczając na pierwsze prywatne lekcje muzyki. Na przestrzeni lat ukończył szkołę muzyczną i studia wyższe na kierunku Edukacji Muzycznej w Akademii Sztuki w Szczecinie – zdobywając tytuł magistra sztuki.
Podczas swojej nauki na studiach oraz w szkołach muzycznych posiadł umiejętności i kwalifikacje do nauki na gry akordeonie, saksofonie, klarnecie, fortepianie, keyboardzie oraz emisji głosu. Muzyka to jego wielka pasja więc nabytą wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi.

Bartosz Bojdo
(perkusja, gitara elektryczna, gitara klasyczna)

Bartosz Bojdo

Absolwent Szkoły Muzycznej I Stopnia w Goleniowie  oraz  Wydziału Edukacji Muzycznej Akademii Sztuki w Szczecinie.  Posiada bogate doświadczenie sceniczne, jak również w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Jagoda Włodarczyk
(wokal klasyczny, emisja głosu, keyboard)

Jagoda Włodarczyk

 

Absolwentka Wydziału Edukacji Muzycznej Akademii Sztuki w Szczecinie. Chórzystka znanego w Polsce i na świecie Chóru Akademickiego prof. J. Szyrockiego, z którym rozwija umiejętności wokalne już 7 lat. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz szeroko rozwinięte zdolności manualne.

.